Понеділок, 30 Листопад 2020


Про Всеукраїнську дорожню реформу, яка запрацює вже з 1 січня наступного року дізнавався заступник голови ОДА Віталій Ундір в Міністерстві інфраструктури України.

За словами Віталія Ундіра 2018 рік – рік децентралізації доріг та дорожнього господарства. Тобто більше 3 142 км доріг Рівненщини буде передано на місцевий рівень – автомобільні дороги місцевого значення будуть передані зі сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України до сфери управління Рівненська обласна державна адміністрація.

Вже з 1 січня запрацює Дорожній фонд. Надходження, що визначені для наповнення фонду, будуть надходити від акцизного збору, ввізного мита на нафтопродукти та з імпортованого на територію України транспорту. У 2018 році 50% зазначених податків і зборів будуть направлені на дороги, в 2019 році - 75%, а в 2020-му - 100%.

Розподіл коштів по областях буде пропорційний протяжності доріг, які знаходяться на балансі ОДА. Тобто скільки кілометрів доріг, стільки надійде і коштів.

Віталій Ундір переконаний: управління дорогами на рівні ОДА – це можливість оперативно реагувати на потреби регіону.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.