Середа, 08 Липня 2020


Фракція Партії «Блок Петра Порошенка» у Верховній раді України на своєму засіданні буде обговорювати, зокрема, питання фінансового забезпечення Збройних сил. Про це повідомила журналістам народний депутат фракції БПП Ірина Луценка перед початком заходу.

«Оскільки ми президентська партія нас, в першу чергу, цікавить: чи забезпечена армія для виконання наказів верховного Головнокомандувача», – сказала Ірина Луценко.

Ірина Луценко висловила впевненість, що проект Державного бюджету на 2018 рік буде прийнято у першому читанні поточного пленарного тижня.«У питані бюджету ми ставимо додаткову умову збереження експерименту з будівництва доріг, який започаткований Президентом України», – заявила політик.

За словами народного депутата, також можливе обговорення проекту закону про реінтеграцію Донбасу, до якого внесено близько 2,5 тисяч поправок.

«Ми хотіли запросити на засідання фракції Міністра соціальної політики Андрія Реву, з метою обговорити ситуацію з впровадженням пенсійної реформи. Це питання дуже цікавить народних депутатів, обраних в мажоритарних округах, адже вони на наступні два тижні їдуть працювати в округ», – сказала Ірина Луценко.

Політик також повідомила, що фракція БПП має намір обговорити президентський проект закону про сільську медицину, який має розглядатися до другого читання. «Закон передбачає забезпечення кращого доступу мешканців сіл до медичних послуг, додаткове фінансування амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів, сімейних лікарів. Загалом, це стосується 40% громадян держави»,- повідомила політик.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.