Четвер, 01 Жовтень 2020


Голова Березнівської районної державної адміністрації Віталій Люшин впродовж десяти днів перебував у Польщі з навчальним візитом до Вармінсько-Мазурського воєводства, у складі представників делегації Рівненської області. 

За словами керівника Березнівщини основною метою робочих зустрічей в сусідній країні було вивчення польського досвіду у сфері реалізації державної політики, спрямованої на охорону навколишнього природного середовища та використання природних ресурсів.

Як розповів Віталій Люшин воєводство, яке відвідала рівненська делегація знаходиться на північному сході Польщі та є привабливим туристичним осередком в межах якого знаходиться більше тисячі озер та річки, тому очищення озер та ліквідація основних причин їх забруднення – завжди було важливим проблематичним питанням.

"На сьогоднішній день за допомогою власного бюджету та фінансування Європейського Союзу там побудовано та модернізовано кілька десятків очисних споруд та станцій очищення питної води, проведено заміну каналізацій та водогонів. Чисті водойми слугують чудовою рекреаційною зоною", - поділився враженнями посадовець.

Вражений Віталій Люшин і тим, що Польща давно сказала – ні, сміттєзвалищам. За його словами, гарно працює в Європі система сміттєпереробних заводів, що є не тільки екологічно правильно, але і є економічно привабливо.

"Досвід Польщі ми маємо використати для запровадження на території України", - резюмував очільник Березнівського району.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.