Середа, 20 Січень 2021


Центральна виборча комісія оприлюднила остаточні результати виборів голів об’єднаних територіальних громад. Серед політичних партій найбільше керівників об'єднаних територіальних громад матиме "БПП "Солідарність", яка отримала перемогу в 60-ти громадах. ВО "Батьківщина" перемогла в 14-ти громадах, а партія "Наш Край" в 5-ти. 

Найбільше головами ОТГ обрано кандидатів, які на виборах балотувалися шляхом самовисування. Однак 55 переможців - самовисуванців йшли на вибори за активної підтримки БПП.

Загалом перемогу отримують 115 кандидатів від партії «БПП "Солідарність", або 57,2% від загальної кількості обраних голів.

Нагадаємо, 29 жовтня 2017 року у 201 об'єднаній територіальній громаді (ОТГ) в усіх без виключення областях України відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. У Рівненській області вибори відбулися у 5-ти громадах – Демидівській та Клеванській селищних, Тараканівській, Немовицькій та Ярославицькій сільських ОТГ.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.