Субота, 26 Вересень 2020


Завтра, у середу, 29 листопада, в селі Стара Мощаниця Здолбунівського району відбудеться відкриття сімейної молочної ферми "Відродження". 

 

 

 

 

 

 

Після клопіткої стадії підготовчих робіт на Рівненщині відкривається перша сімейна ферма, яка стане успішним прикладом для наступних ферм. Це важлива подія, що започатковує великий проект, спрямований на розвиток підприємництва на селі.

Проект передбачає створення мережі сімейних молочних ферм. Ініціатива сприяє активізації розвитку молочного тваринництва у поєднанні з утвердженням сімейних цінностей, що в ці нелегкі для країни часи потребують особливої уваги.

Проект реалізується Кластером "Натуральне молоко", за підтримки ТОВ "УкрМілкІнвест" і Рівненського обласного благодійного фонду "Любіть Україну" та має всі перспективи стати одним з рушіїв розвитку сільської місцевості Рівненської області.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.