Четвер, 26 Травень 2022


Завтра, 15 лютого в Рівному відбудеться пленарне засідання позачергової шістнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання.

Депутати планують розглянути 5 питань. Зокрема, про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади голови Рівненської обласної ради Драганчука Миколи Миколайовича, про обрання голови Рівненської обласної ради сьомого скликання, про присвоєння рангів та оплату праці керівництва Рівненської обласної ради сьомого скликання, про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік та про звернення Рівненської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ.

Нагадаємо, що практично усі фракції Рівненської облради на початку грудня минулого року не затвердили звіт Миколи Драганчука про його діяльність на посаді голови облрада та вимагають його відставки. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.