Понеділок, 06 Грудень 2021


Проект будівництва дошкільного навчального закладу на 150 місць по вулиці Богдана Хмельницького в місті Березне зайняв досить високе 15-те місце із 82-х у загальному рейтинговому списку проектів, що брали участь в обласному конкурсному відборі ДФРР. Про це повідомив голова Березнівської РДА Віталій Люшин.

Це стало можливим завдяки тому, що Березнівською райдержадміністрацією було підготовлено документи по ряду інвестиційних проектів. 

Варто зазначити, що у 2017 році на будівництво дитячого садочка в Березному вже було виділено 1 мільйон 700 тисяч гривень, з яких 850 тисяч гривень - обласний бюджет, 500 тисяч гривень – бюджет Березнівської міської ради та 350 тисяч гривень – районний бюджет.

«Березнівчани обов’язково матимуть сучасний дошкільний заклад, якому зможуть позаздрити навіть у великих містах. Переконаний, що найкраща інвестиція для держави – інвестиція у майбутнє її дітей», - розповів Віталій Люшин.

Зазначимо, що дане питання перебувало на постійному особистому контролі очільника Березнівщини. В результаті чого, райдержадміністрації вдалося забезпечити якісну та своєчасну підготовку документів по об’єктах, фінансування яких відбуватиметься за рахунок ДФРР.

До слова, окрім дитячого садочка проект «Реконструкція очисних споруд продуктивністю 1500 куб. метрів на добу в місті Березне» також отримає обов’язкове державне фінансування, адже є перехідним з минулого року.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.