Субота, 05 Грудень 2020


Телеканал «112 Україна» запускає соціально-політичне реаліті-шоу, переможець якого отримає шанс стати народним депутатом України. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

За ідеєю, герої реаліті-шоу мають довести, що гідні сісти в депутатське крісло. В  рамках проекту вони пройдуть «тренінговий марафон». Переможцю обіцяють місце в прохідній частині списку партії Вадима Рабіновича «За життя» на наступних виборах до Верховної Ради, а також річне навчання в Стенфордському університеті.

За правилами проекту, героєм шоу може стати кожен громадянин України, який заповнить анкету на сайті програми та успішно пройде кастинги.

Повідомляється, що з пропозицією взяти участь у проекті і надати переможцю місце у прохідній частині списку на виборах, телеканал «112 Україна» звернувся до лідерів найрейтинговіших політичних партій України. Відгукнувся ж на неї лідер партії «За життя» Вадим Рабінович. Як повідомляє телеканал, Рабінович «не тільки погодився взяти участь в щільному графіку зйомок проекту, але й гарантував за переможцем програми прохідне місце на виборах до Верховної Ради України».

Кастинг для участі в проекті відбудеться в декількох містах України у квітні-травні 2018 року. В ефір телеканалу «112 Україна» проект вийде в другій половині серпня 2018 року.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.