Понеділок, 06 Грудень 2021


Одним із організаторів вчорашнього мітингу «бурштинокопачів» із Сарненського району під стінами обласної ради був депутат облради із Здолбунівського району, представник Радикальної партії Олега Ляшка Володимир Ковальчук.

В коментарі одному із місцевих ЗМІ він зазначив, що переймається проблемами Сарненщини та нелегального видобутку бурштину, адже в його рідному Здолбунівському районі немає таких екологічних проблем і він про це шкодує. Принаймні такий висновок можна зробити із його слів.

«Мій інтерес лише у тому, що я є членом екологічної комісії обласної ради. Мій основний напрямок роботи в ній – це нелегальний видобуток бурштину. Тому я активно і беру участь у цій ситуації, бо це є завданням моєї профільної комісії. На жаль, у моєму Здолбунівському районі сьогодні немає таких екологічних проблем, тому я наразі займаюся ситуацією на Сарненщині», - розповів Володимир Ковальчук виданню Рівне-медіа.

Погодьтеся, дивна позиція як для обласного депутата? В інтересах якого, має бути в першу чергу відсутність будь-яких проблем на своєму окрузі, тим паче екологічних, від наявності яких в тій чи іншій мірі залежить життя та здоров’я мешканців.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.