Вівторок, 19 Жовтень 2021


20 травня у Рівному відбулася масштабна хода за традиційні сімейні цінності. В акції взяли участь більше 5 тисяч рівнян, а на чолі колони були народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» Олександр Дехтярчук та Оксана Білозір, і депутат Рівнеради від БПП Олександр Чубай.

Організаторами акції виступили Міжцерковна рада, Рух реформації та Рівненська міська рада.

На ходу рівняни прийшли цілими сім’ями. Кажуть, вирішили у такий спосіб підтримати сімейні цінності.

Під час ходи викрикувалися різні гасла: «Рівне – за християнську сім’ю!», «Здорова родина – здорова Україна!», «Шлюб – це союз чоловіка та жінки!» та ін.

«Об’єднуючи зусилля навколо захисту інституту сім’ї, ми виконуємо Божий задум, бо ж «Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх», – каже Оксана Білозір.

За словами організаторів акції, учасники не вийшли проти когось, а – за. За здорову щасливу сім’ю, за тверезих чоловіків та жінок тощо.

«Підтримую традиційну українську родину. Вважаю необхідним збереження консервативних українських національних родинних цінностей. Дякую організаторам заходу за гарну організацію заходу», – розповів Олександр Дехтярчук.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.