Вівторок, 28 Вересень 2021


Завтра, 29 травня в Рівному відбудеться Церемонія підписання Меморандуму співпраці між Національним університетом водного господарства та природокористування і Благодійною організацією «Фонд Олексія Муляренка».

До участі запрошено студентів, аспірантів, викладачів, експертів та журналістів.

Так, під час заходу ректор Національного університету водного господарства Віктор Мошинський та засновник Благодійного фонду, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко підпишуть Меморандум про партнерство та співпрацю. Сторони мають намір спрямувати зусилля на розвиток та впровадження інновацій.

Зокрема, першим спільним заходом буде проведення обласного конкурсу студентських інноваційних проектів імені Костіна Олексія Івановича. Тематика робіт – оздоровлення басейну річки Устя.

Захід проходитиме у приміщенні центрального корпусу НУВГП, 1 поверх. Початок – 11.00 год.

Програма:

11-00 Реєстрація, вітальна кава

11-15 Показ архівних відеоматеріалів

11-30 Вступне слово ректора НУВГП Мошинського Віктора Степановича

11-35 Слово засновника Фонду, голови Рівненської ОДА Олексія Муляренко

11-45 Підписання Меморандуму

11-55 Анонс конкурсу студентських інноваційних проектів, який започатковує БО «Фонд Олексія Муляренка»

12-00 Прес-конференція для ЗМІ.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.