Субота, 27 Лютий 2021


Сьогодні, 23 червня, в місті Трускавець Львівської області завершилася наймасштабніша міжнародна подія Західної України, ІІІ – й Форум місцевого розвитку. Його учасниками стали понад 400 учасників з 9 країн. Серед них – керівники центральних органів влади, народні депутати України, очільники 10 областей України, представники 7 закордонних регіонів-партнерів та ін.

 

Рівненську область на Форумі представляв голова Березнівської районної ради Віктор Федас. 

«Протягом трьох днів на учасників Форуму чекали конструктивні дискусії, яскраві враження і плідна робота. Це дійсно було масштабно. Окрім того, надзвичайно корисними виявилися успішні кейси проектів місцевого розвитку. Ну і зважаючи на те, що ми перебували у Трускавці, місті здоров'я, тому в програмі було чимало заходів, які засвідчують, що ми пропагуємо здоровий спосіб життя», - розповів Віктор Федас.

З українських високопосадовців у роботі Форуму взяли участь Голова Верховної ради України Андрій Парубій, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, міністр закордонних справ України Павло Клімкін, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та інші.

Цьогоріч учасники Форуму місцевого розвитку обговорювали три стратегічні напрями: інструменти забезпечення сталого розвитку Карпатського єврорегіону; можливості для підтримки регіонального та місцевого розвитку; Схід і Захід разом: регіональний вимір загальноукраїнської солідарності.

Загалом програма Форуму складалася із 21-ї дискусійної панелі, в якій взяли участь 130 спікерів.

Довідково. Форум місцевого розвитку — це унікальна міжнародна платформа обміну досвідом регіонального та місцевого розвитку, єдиний на теренах західної України дискусійний майданчик щодо перспектив координації зусиль місцевих і національних органів влади, бізнесу і неурядових організацій для забезпечення сталого розвитку та розумного зростання територій.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.