Понеділок, 28 Вересень 2020


Вчора, 2 липня, в Рівному за участі суддів, тренерів, спортсменів та ветеранів відбулися установчі збори новоствореної громадської спілки «Асоціація спортивної боротьби Рівненської області», яка об’єднала чотири види боротьби: греко-римську, вільну, жіночу та пляжну. 

Участь у заході взяв і голова Рівненської облради, Почесний Президент Федерації греко-римської боротьби Рівненської області  Олександр Данильчук, якого під час зборів було обрано Президентом новоствореної Асоціації.

Віце-президентами обрано Віталія Коваля – Президента Федерації греко-римської боротьби Рівненської області, Петра Нагорного - заступника начальника управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, Дениса Кайду – заслуженого тренер України з вільної боротьби, а секретарем - Івана Парчука.

ГО «Асоціація спортивної боротьби Рівненської області» створена для подальшої популяризації боротьби на Рівненщині.

До слова, присутні загальними зборами прийняли рішення висунути Олександра Данильчука та Віталія Коваля на посади віце-президентів Асоціації спортивної боротьби України від Рівненської області. Загальні збори Всеукраїнської Асоціації заплановані на 18 серпня цього року.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.