Вівторок, 19 Січень 2021


Верховна Рада не приступила до оновлення складу Центральної виборчої комісії, оскільки більшість народних депутатів відмовились від розгляду цього питання. 

Питання було поставлено на рейтингове голосування, щоб побачити, скільки нардепів готові голосувати за звільнення старих членів Центральної виборчої комісії, чий термін перебування на посадах сплив і за призначення нового складу. Набралося всього 189 голосів із 226 необхідних.

Зокрема, «ЗА» оновлення складу ЦВК з рівенських нардепів голосували представники БПП Олександр Дехтярчук та Василь Яніцький, депутат від «Народного Фронту» Вадим Сидорчук.

Утрималися від голосування - Віталій Корчик («Народний Фронт») та Сергій Євтушок («Батьківщина»).

Не голосували за оновлення ЦВК - позафракційний депутат, представник партії «Свобода» Олег Осуховський, радикал Андрій Лозовой. Був відсутній на засідання парламенту представник «Народного Фронту» Юрій Вознюк.

До слова, Фракція БПП вимагає повернутися до голосування за новий склад Центральної виборчої комісії. Про це заявив голова фракції БПП Артур Герасимов з трибуни Верховної Ради.

«Фракція БПП одностайно підтримує розгляд цього питання і неодноразово вимагала розгляд цього питання у цьому залі. Ми вимагаємо терміново повернутися до розгляду питання оновлення складу ЦВК. До результативного вирішення цього питання ми вважаємо, що Верховна Рада не має жодного морального права розглядати будь-який інший законопроект», - сказав Герасимов.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.