Четвер, 21 Січень 2021


Народні депутати України фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Дехтярчук та Оксана Білозір у складі делегації депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків перебувають з офіційним візитом в Демократичній Республіці Шрі-Ланка. 

Такий візит відбувається вперше в історії українсько-ланкійських відносин, і дуже символічним є те, що він співпав із 25-ю річницею встановлення дипломатичних відносин між Україною та Шрі-Ланкою.

Перша зустріч у насиченому графіку візиту, в якій також взяли участь представники української державної компанії пройшла з Міністром розвитку нафтових ресурсів Шрі-Ланки.

Темою зустрічі стала співпраця між нашими державами в енергетичному секторі, бо енергетична безпека сьогодні турбує весь світ. Присутні обговорили можливості реалізації спільних двосторонніх проектів у цій сфері, а також використання можливостей та потужностей української державної компанії в енергетичних проектах Шрі-Ланки.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.