Вівторок, 21 Вересень 2021


Беззаперечним лідером у 156-му виборчому окрузі на Рівненщині є нині чинний голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук. Такими є результати соціологічного опитування, яке провів Центр соціальних та маркетингових досліджень «Socis».

За Олександра Данильчука готові проголосувати 15,4% опитаних. На другому місці, зі значним відривом, власник СГПП «Маяк», представник Аграрної партії Анатолій Остапчук із показником 10,1%. Третя, депутат обласної ради від партії ВО «Батьківщина» Ксенія Павловська – 9,1%. 

Центр соціальних та маркетингових досліджень «Socis» проводив соціологічне опитування з 17 по 27 липня. Шляхом стандартизованого інтерв’ю «face-to-face» за місцем постійного проживання респондентів.

Було опитано 1000 респондентів в трьох районах 156-го виборчого округу - Березнівськогому, Костопільському та Сарненському. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.