Субота, 23 Січень 2021


Люди лідера проросійського руху «Український вибір» Віктора Медведчука готуються до зміни керівника Аграрної партії України (АПУ).

«Активізація АПУ в медійному полі почалася в 2014-му, коли її очолив Віталій Скоцик. Уже в 2015 році на місцевих виборах партія зайняла 5-е місце в загальному заліку. Аналізуючи діяльність партії протягом 2016-2017 рр., АПУ показала відмінні результати: постійну динаміку розвитку і електоральну підтримку. Вибори в об'єднаних територіальних громадах довели, що АПУ відбирає важливий для Юлії Тимошенко сільський електорат. Напередодні виборів Президента України кожен голос - «на вагу золота». Тому саме Аграрна партія стала такою важливою для московської агентури», - зазначають джерела в партії.

«Співзасновники» партії Олег Корбан і Володимир Шандра об'єдналися з Михайлом Поживановим, залучили Василя Данилова і придумали план з розпилення команди і зменшення впливу Скоцика і виведення його з активного політичного поля. Для того, щоб прибрати лідера і обезголовити організацію, в партії повинна з'явитися дуже сильна фігура. На початку 2018 Віктору Медведчуку вдалося залучити до Аграрної партії, піарника і політтехнолога Володимира Грановського», - кажуть партійні спірозмовники видання.

За їхніми даними, саме Грановський «зробив» негативний імідж Віталію Скоцику, придумавши специфічну кампанію для Аграрної партії. Для того, щоб на наступному партійному з'їзді поміняти «голову» і поставити підконтрольного Віктору Медведчуку людини.

15 серпня відбулася Політрада Аграрної партії, на якій Михайла Поживанова обрали головою виконкому Аграрної партії.

«Нехтуючи моральними нормами і використовуючи підлість і підступність, Корбан і його родич Поживанов» під дудку Грановського - передають партію Медведчуку. На 22 вересня в Києві запланований з'їзд партії, на якому буде усунутий нинішній голова Віталій Скоцик», - зазначають джерела.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.