Понеділок, 04 Липня 2022


Сьогодні під час колегії голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко прокоментував пікет під стінами облдержадміністрації, де зібралися представники однієї з політичних сил з вимогою зменшити ціну на газ для населення.

«Враховуючи те, що наступного року нас чекають вибори Президента та до Верховної ради, представники однієї з політичних сил проводять передвиборчу агітацію. Саме цинічне те, що саме їхня кандидатка в роки свого керування привела країну до стрімкого збільшення державного боргу», - відзначив Олексій Муляренко.

Він також додав, що Україна має міжнародні зобов’язання, які треба виконувати. І з цього приводу Президент України вже звернувся до Уряду і поставив завдання оптимізувати усі соціальні програми та надання пільг незахищеним верствам населення. 

«Разом з тим, навіть після подорожчання, це буде найменша ціна на газ в Європі. І те, що Україна вже декілька років взагалі не споживає російського газу це насправді велика перемога»

Його підтримав секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук, який відзначив, що передусім сьогодні потрібно працювати над зменшенням споживання природного газу, а не проводити політичні дебати. Він закликав керівників громад утеплювати житловий фонд. Адже це не тільки комфорт мешканців, а й активізація економіки. На сьогодні роботи з термомодернізації будинків проводяться лише у Рівному. Утеплено 8 будинків, на що спрямовано 9 мільйонів гривень.

Олексій Муляренко нагадав, що вже декілька років поспіль Рівненщина займає І-місце у сфері енергетики. Це означає, що область активно впроваджує сучасні технології, що дозволяють максимально економно використовують енергетичні ресурси.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.