Понеділок, 30 Листопад 2020


У разі проведення конкурсу з видачі ліцензій на 3G-частоти влітку українські оператори можуть розпочати впровадження в країні мобільного зв’язку третього покоління до кінця поточного року. Таку думку в ефірі «5 каналу» висловив заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків.

Він зазначив, що відповідний конкурс має оголосити Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

«Оператори сьогодні готові брати участь у конкурсі», - відзначив заступник Глави АПУ.

За словами Дмитра Шимківа, запровадження 3G-зв’язку надасть Україні низку економічних преференцій. «Це дає наповнення в бюджет, гроші на потреби Міністерства оборони. Це також стимулює економіку, тому що завжди є показники внеску в ВВП швидкісного зв’язку. Також це - розвиток індустрії», - наголосив Дмитро Шимків.

Заступник Глави АПУ зазначив, що впровадження 3G-зв’язку в Україні гальмувалося через бюрократичні процедури.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.