Неділя, 18 Квітень 2021


Завдяки працівникам органів Міндоходів до місцевих бюджетів протягом першого півріччя додатково надійшло понад 734,2 тисячі гривень  податку на доходи фізичних осіб. 

«Таких відрадних результатів у роботі працівники Міндоходів краю досягли за рахунок заслуховування керівників підприємств і організацій з питань погашення заборгованості із виплати зарплати на комісіях по заробітній платі при держадміністраціях та проведення співбесід безпосередньо в державних податкових інспекціях», - зазначає в.о. начальника ГУ Міндоходів у області Дмитро Зайцев.

Крім того, на комісіях по заробітній платі при держадміністраціях заслухано 509 керівників підприємств та організацій з питань дотримання виплати заробітної плати відповідно до діючого законодавства. Підвищили рівень виплати заробітної плати 396 юридичних осіб, в результаті чого до бюджету надійшло 183,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. 

Із проведених співбесід безпосередньо в державних податкових інспекціях, підвищили рівень виплати зарплати 714 суб’єктів господарювання, додатково надійшло 294,1 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. 

З метою ліквідації наявної заборгованості з заробітної плати,  недопущення випадків її виплати у розмірі меншому від законодавчо встановленого мінімального рівня,  легалізації праці найманих працівників і, відповідно, перерахування податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів в області проводиться цілеспрямована та системна робота з платниками податків, як юридичними, так і фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.