П'ятниця, 23 Жовтень 2020


Рівень довіри бізнесу до країни становить 2,74 бала з 5 можливих за результатами другого кварталу. Про це свідчать результати розрахунків Індексу інвестиційної привабливості України, які щоквартально проводить Європейська бізнес асоціація. 

Рік тому індекс склав 2,17 балів. 

40% опитаних бізнесменів вважають позитивними змінами обрання президента і визначення проєвропейського вектора розвитку разом з підписанням Договору про Асоціацію з ЄС. Ще 18% топ-менеджерів вважають позитивом оновлення керівництва ключових державних органів. Співпраця з МВФ і певну стабілізацію гривні відносять до позитивних змін 9% респондентів. 

Найбільшим сьогоднішнім негативом 60% опитаних вважає війну на Сході, тому що вона стримує реформи, дестабілізує ситуацію в країні і заважає залученню нових інвестицій.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.