Понеділок, 28 Вересень 2020


За даними Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, у липні конкуренція на ринку праці незначно знизилася. Показник конкуренції — hh.Індекс (відношення кількості резюме до кількості вакансій) — у минулому місяці складав 4,9; а в червні він був на рівні 5,3. Але все ж це значно вище, ніж у аналогічному періоді минулого року, коли конкуренція не перевищувала 3-4 особи на одне робоче місце.

Найскладніша ситуація на ринку праці — в Донецькій і Луганській областях, тут на одну посаду претендує в середньому 9-11 пошукачів. Таке зростання конкуренції обумовлене зниженням кількості вакансій, а не активністю пошукачів. Найнижчою серед офісних працівників була конкуренція у Волинській, Рівненській і Тернопільській областях (2-3 пошукачі на одну вакансію).

Перелік проф. сфер із найвищою і найнижчою конкуренцією майже не змінювався. Найскладніше роботу буде знайти молодим спеціалістам, керівникам, юристам, фінансистам і тим, хто шукає вакансії у сфері некомерційних організацій.

Найбільш затребувані в липні страхові агенти, медичні представники, робочі різних професій, спеціалісти із продажів.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.