П'ятниця, 30 Жовтень 2020


Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов доручив керівництву КП «Рівнекнига» встановити нові фінансові показники, щоб з кожним місяцем підприємство примножувало прибуток.

 -  Це підприємство хоч і не збиткове, але приносить прибутку в районі 50000 гривень в рік, при оборотах в кілька мільйонів. Збільшити заробіток реально, оскільки «Рівнекнига» має кілька магазинів і дуже потужну логістичну базу, яка раніше використовувалася за призначенням, тобто всі книги, які потрапляли в навчальні заклади Рівненщини, проходили через підприємство. Сьогодні, нажаль, ситуація інша, навіть склади пустують, або здаються в оренду, - розповів Михайло Кириллов.

Директор КП «Рівнекнига» Юлія Хажанець каже, що могли б заробляти більше, якби у них не відібрали можливість забезпечувати школи Рівненщини літературою і переконує, що вона не знає і не розуміє чому так трапилося.

 -  Сьогодні, чомусь, книги для навчальних закладів області адміністрація закуповує в одного з підприємств Волині. Чому так, не знаю, тому наразі звернувся з листом до голови адміністрації з проханням надати відповідь. Сам же вважаю, що оскільки в нас є таке підприємство, то ми маємо перевести закупівлю книг на нього. Це дозволить за рахунок збільшення оборотів і відповідно податків, краще наповнювати бюджет і створювати додаткові робочі місця. Якщо закупівля  книг буде й надалі здійснюватися поза межами Рівненщини, або в приватних фірм, то не має сенсу тримати  таку структуру. Тоді треба буде думати, яким чином вирішувати долю КП «Рівнекнига»  та кількох десятків працівників, - зазначив голова обласної ради. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.