П'ятниця, 23 Квітень 2021


Порівняно з початком року, сума боргу через несвоєчасну сплату податків зросла на  87,1 млн. грн. 

«Станом на 1 серпня податковий борг до Зведеного бюджету по області становить 553,7 млн. грн. Найбільші суми заборгували підприємства м. Рівного – 326,2 млн. грн., або 59 відс. від загальної суми боргу, Березнівського району – 64,4 млн. грн. (12 відс.), Рівненського району – 43,7 млн. грн. (8 відс.)», - зазначає перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Рівненській області Анатолій Клячук.

Нагадаємо, що заборгованість перед бюджетом виникає в результаті несвоєчасної сплати податків, самостійно задекларованих платниками, та сум, що донараховані за актами документальних перевірок. Платники податків при фінансовій скруті можуть звертатися до органу Міндоходів для оформлення розстрочення податкових платежів.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.