Четвер, 21 Січень 2021


Укртелеком впроваджує нову ефективну модель управління бізнесом. У рамках змін функціонал деяких структурних підрозділів компанії переведено до апарату управління, а всі регіональні філії оператора об'єднані в 7 макрорегіонів. 

Укртелеком продовжує здійснювати трансформацію бізнесу та бізнес-процесів. Нова модель управління бізнесом, яка вводиться на центральному та регіональному рівнях, дозволить підвищити конкурентні переваги оператора на телекомунікаційному ринку України. Також це відкриє нові професійні можливості для колективу оператора і стане основою якісних змін, орієнтованих на клієнтів компанії. 

Модель управління бізнесом на регіональному рівні передбачає об'єднання існуючих обласних філій в 7 макрорегіонів. У кожному з них визначено керуючу філію, яка координує роботу інших. Укрупнення структури дозволить використовувати ефект синергії і сприятиме підвищенню ефективності бізнесу. 

- Нова операційна модель – це ще один крок до динамічної та сучасної компанії. Всі зміни спрямовані на підвищення ефективності бізнесу, а також на поліпшення його керованості, – зазначає Голова ПАТ «Укртелеком» Олександр Баринов. – Я впевнений, що завдяки нинішнім змінам, в Укртелекомі підвищиться швидкість прийняття рішень, що дасть компанії можливість обслуговувати наших клієнтів на якісно новому рівні. 

Нагадаємо, що раніше для виключення дублюючих функцій та підвищення продуктивності бізнесу функціонал декількох філій був інтегрований в центральну структуру апарату управління компанії. 

Склад макрорегіонів Укртелекому виглядає так: 

• Центральний макрорегіон: Київська міська, Київська обласна, Вінницька, Житомирська, Чернігівська Черкаська філії. 
• Західний макрорегіон: Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Волинська, Івано-Франківська та Закарпатська філії. 
• Східний макрорегіон: Харківська, Полтавська та Сумська філії. 
• Дніпровський макрорегіон: Дніпропетровська, Кіровоградська і Запорізька філії. 
• Південний макрорегіон: Одеський, Миколаївська та Херсонська філії. 
• Південно-східний макрорегіон: Донецька і Луганська філії. 
• Кримський макрорегіон: Севастопольська і Кримська філії.

Довідка:

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Сьогодні компанія надає свої послуги майже 9 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, фіксований швидкісний Інтернет обрали для себе понад 1,6 мільйона клієнтів.

Компанія СКМ - професійний інвестор, керуюча компанія найбільшої фінансово-промислової групи України, діяльність якої сконцентровано у трьох основних сферах бізнесу: гірничо-металургійної, електроенергетичної і фінансової, а також у телекомунікаціях, медіа-бізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, глиновидобутку, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, машинобудуванні й транспортному бізнесі.

04 жовтня 2013 року ПАТ «Укртелеком» став частиною Групи СКМ.

До складу Групи СКМ входять компанії Метінвест і ДТЕК, Перший український міжнародний банк і Ренесанс-Капітал, АСКА і АСКА-Життя, телекомунікаційна група Vega, «Медіа Група Україна», ЕСТА Холдинг (нерухомість), Український Рітейл (роздрібна торгівля), UMG (виробництво мінеральної сировини), Паралель (оператор ринку нафтопродуктів), Харвіст (сільське господарство), машинобудівний холдинг Corum Group, транспортний холдинг «Портінвест» та інші.

Генеральний директор Компанії СКМ: Олег Миколайович Попов.

100% акцій Компанії СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.