Вівторок, 20 Квітень 2021


За січень - серпень, підприємствам Рівненщини відшкодовано на рахунки 64,2 млн. грн. ПДВ (на 39,4 млн. грн. менше ніж торік). З них за процедурою автоматичного відшкодування повернуто 15,5 млн. грн. п’ятьом платникам, три з яких є підприємствами з іноземним капіталом.

Суб’єктами господарювання з початку року заявлено до відшкодування 224,3 млн. грн. ПДВ, що на 40,5 млн. грн. більше ніж торік. Серед декларантів - 90 відсотків експортерів продукції та послуг.

Залишок невідшкодованого податку на додану вартість складає 116,4 млн. грн., в т.ч. по підприємствах з іноземними інвестиціями – 84,1 млн. грн.

Працівниками органів Міндоходів Рівненщини упереджено відшкодування з бюджету 45 млн. грн. безпідставно заявленого податку на додану вартість, що на 34,1 млн. грн. більше ніж за відповідний період минулого року. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.