П'ятниця, 05 Березень 2021


За даними Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, ситуація на ринку праці в серпні дещо погіршилася. Так, у порівнянні з попереднім місяцем, роботодавці пропонували на 8% менше вакансій. Така ситуація може бути пов’язана як із проблемами в економіці країни, так і з тим, що зникли перспективи припинення АТО у найближчий час. Не варто забувати і про сезонність, адже серпень — місяць відпусток.

У серпні найбільш активно роботодавці розміщували вакансії в таких регіонах, як Івано-Франківськ, Рівне, Чернігів, Вінниця, Закарпаття. Тут у порівнянні з попереднім місяцем було на 10-15% вакансій більше. У регіонах-лідерах за кількістю вакансій динаміка негативна. У порівнянні з липнем у Києві було на 5% менше вакансій, у Харкові — на 9%, в Одесі та Дніпропетровську — на 13% менше. У тільки Львів, як і всі західні регіони, демонструє стабільну позитивну динаміку: цього місяця вакансій було на 2% більше, ніж попереднього.

Окремо варто згадати Донецьку і Луганську область, де кількість пропозицій скоротилася до мізерної. Так, у Луганській області пропонували 57 вакансій, а в Донецькій — 217 (це в 6-7 разів менше, ніж на початку року). До того ж більшість із них — це пропозиції роботи з переїздом, віддаленої роботи, занятості в сфері телемаркетингу. У зв’язку із загостренням ситуації компанії не зацікавлені набирати персонал навіть в умовно спокійних містах цих областей.

У серпні найбільш активно пропонували вакансії робочим. Саме в цій сфері спостерігалася найвища позитивна динаміка. Збільшення кількості вакансій спостерігалося також у банківській сфері, в сфері освіти; більше вакансій пропонували в категорії «домашній персонал», в автомобільному бізнесі й у сфері будівництва. Проте позитивна динаміка у цих проф. сферах знаходилася на рівні 3-5%. Найнижча активність роботодавців, у порівнянні з попереднім місяцем, спостерігалася у таких проф. сферах, як медицина і фармацевтика, страхування, закупки, управління персоналом.

А ось активність пошукачів у серпні не сильно залежала від проф. сфери — динаміка розміщення резюме практично в усіх проф. сферах знаходиться на середньому рівні. Незважаючи ні на що, серпень — час відпусток.

Топ-10 зарплат у Києві (серпень 2014)

Як і в попередніх місяцях, найбільшу кількість вакансій у ТОП-100 пропонували програмістам та іншим спеціалістам у сфері інформаційних технологій. Проте ситуація дещо вирівнюється — як у ТОП-10, так і в ТОП-100 збільшилася кількість пропозицій для офісних спеціалістів і керівників.

 

Професія

Зарплата

1

Senior Java /Unity Developer

До 65 тис. грн.

2

Керівник відділу маркетингу

До 58 тис. грн.

3

Front end developer (JavaScript)

До 45 тис. грн.

4

Генеральний директор мережі освітніх центрів

До 40 тис. грн.

5

Senior Backend Developer

До 39 тис. грн.

6

National Legal Adviser

До 34 тис. грн.

7

Керівник відділення банку

До 30 тис. грн.

8

Керівник відділу по роботі з клієнтами (виробництво)

До 26 тис. грн.

9

Media buyer (Інтернет-маркетинг)

До 26 тис. грн.

10

Produсt specialist/QA Engineer

До 20 тис. грн.

 
Топ-10 зарплат у регіонах (серпень 2014)
У регіонах, як і в столиці, лідерами топ-100 і топ-10 є програмісти. Оскільки на ринку відсутній Донецьк, впевнені лідерські позиції зайняв Дніпропетровськ — саме тут пропонують більшість вакансій із ТОП-100.

 

Професія

Регіон

Зарплата

1

Директор із логістики

Дніпропетровськ

25 тис. грн.

2

Senior .NET Web Developer

Одеса

От 25 тис. грн.

3

SQL-розробник

Дніпропетровськ

До 24 тис. грн.

4

IT Project manager

Черкаси

До 13 тис. грн.

5

Керівник фінансового напрямку

Дніпропетровськ

От 13 тис. грн.

6

PHP-програміст

Одеса

От 12 тис. грн.

7

Торговий представник

Харків

От 10 тис. грн.

8

Керівник відділення банку

Регіональні вакансії

От 10 тис. грн.

9

Інтернет-маркетолог

Одеса

10 тис. грн.

10

Менеджер із продажу

Харків

До 10 тис. грн.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.