Субота, 27 Лютий 2021


До Рівного «військовий» попит не дійшов, ціни продажу в умовних одиницях не змінювалися. Зате ця одиниця дійсно умовна: її вартість у гривні не дорівнює ринковому курсу долара, а спеціально розраховується. Квадрат у Рівному коштує близько тисячі у. о., повідомляє Vsemisto.info

У нас мало хто отримує дохід у валюті, тому ціни перераховують: множать на курс початку серпня, потім ділять на нинішній. В результаті отримують на руки, наприклад, 24 тис. у.о. замість 30 тис. Кому терміново треба продати, погоджуються навіть на курс 8,6 грн. / $. Орендою частіше цікавляться, ніж приїжджають і живуть. Господарі за такими орендарями не женуться. У Рівному були випадки, коли донеччани відмовлялися платити господарям, мотивуючи, що вони біженці і їм треба допомагати. 

Люди допомагають, хто чим може. Ріелтори, наприклад, беруть менше за свої послуги (замість 50% місячної плати), а то й взагалі шукають квартири безкоштовно. Ті, хто погоджується здати житло, не проти зіграти на підвищення. За серпень ціни на оренду підросли на 10-15%. У Рівному однокімнатну можна знайти за 2 тис. грн.., трьохкімнатну в новобудові площею 110 кв. м - за 7,5 тис. грн. В передмісті – дешевше: зняти однокімнатну можна за 800-1000 грн., двохкімнатну –  за 1-1,2 тис. грн. 

Середня ціна на однокімнатні квартири:

Продаж:

З 30 тисяч ціна впала до 24 тисяч у.о за останній місяць.
Оренда:

З 1,8 тисяч ціна зросла до 2 тисяч грн. за останній місяць.
Середня ціна на однокімнатні квартири:

Продаж:

З 46-52 тисяч ціна впала до 36-40 тисяч у.о за останній місяць.
Оренда:

З 2,3 тисяч ціна зросла до 2,7 тисяч грн. за останній місяць.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.