Четвер, 06 Травень 2021


Органами ГУ ДФС області за дев‘ять місяців проведено 99 перевірок підприємств, організацій та підприємців, які виплачували заробітну плату чи інші доходи громадянам. За встановлені порушення, донараховано до сплати 6311,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 458,4 тис. грн. єдиного соціального внеску. 

При 38 перевірках виявлені факти використання необлікованої робочої сили та/або виплати заробітної плати за рахунок тіньових коштів. За їх наслідками порушникам донараховано 443,7 тис. грн. податкових зобов’язань та штрафних санкцій. Зокрема, встановлено 16 фактів виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімально встановленого рівня (в т.ч. погодинного) та, відповідно, збільшено фонд оплати праці 40 найманих працівників. Ще 22 перевірками виявлено використання працівників без оформлення трудових відносин, залучено до оподаткування 33 найманих особи.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.