Вівторок, 20 Квітень 2021


Для кожного сьомого офісного співробітника робота була і лишається головним у житті, а кожен десятий вважає свої трудові досягнення єдиним приводом для гордощів. Кожен десятий бос вважає трудоголізм позитивною якістю характеру. Про це свідчать результати опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Кожен другий офісний працівник вважає себе трудоголіком, регулярно затримується на роботі й часто думає про неї навіть поза офісом. То як ставляться співробітники українських офісів до трудоголізму як явища? Трохи більше третини опитаних (35%) упевнені, що трудоголізм — швидше позитивна якість, у той час як 38% переконані в протилежному.

При цьому варто відзначити, що чим вища займана посада, тим більше співробітник схильний вважати, що трудоголізм — це позитивна якість. Так, серед тих, хто схвалює трудоголізм, 42% ТОП-менеджерів, начальників і власників компаній. Трохи менше, а саме 38% — менеджери середньої ланки. Ще 29% — лінійні спеціалісти.

Крім того, як показали результати опитування, цю рису керівники цінують не тільки в підлеглих, але й самі зараховують себе до трудоголіків. Наприклад, 59% ТОП-менеджерів і керівників, а також 52% менеджерів середньої ланки вважають трудоголізм рисою свого характеру. Для порівняння, із числа лінійних спеціалістів таких 43%.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.