Четвер, 06 Серпень 2020


Відомий рівненський підприємець, засновник "Домової служби" Валерій Гусак з нагоди Нового 2015 року дарує 15 безкоштовних консультацій з розвитку бізнесу. Про це він повідомив у себе на ФБ-акаунті

Кому це може бути корисно?
Підприємцям, які працюють в сегменті малого бізнесу, найманим керівникам у структурах малого і середнього бізнесу.

В яких випадках це може бути корисно?

Негативні мотиватори.
«Ступор» в розвитку бізнесу, «каша в голові» щодо подальшого руху власної бізнес-системи, дилема «немає грошей – немає щастя», депресія щодо війни, коливання курсу валют, політичного становища, нахабних конкурентів, злих державних контролерів і т.п.
Позитивні мотиватори.
Бажання перевести бізнес із одноосібного в системний, пошук нових напрямків розвитку, пошук стимулів розвитку.

Як це відбувається?
Пишете Валерію Гусаку в особисту скриньку або дзвоните за одним з номерів 097 7175997 або 095 7414116. Домовляємось про день, час і місце проведення консультації. 

Одна людина може розраховувати тільки на одну безкоштовну консультацію.

Місто проведення консультацій – Рівне.

Консультації для підприємців з інших міст можливі за умови їх приїзду в Рівне. Консультації по телефону, електронною поштою чи через листування в соцмережах Валерій Гусакк вважає безрезультативними і не надає.

Час консультування – до формування напрямків вирішення поставленої проблеми (від 20 хв до 2 годин).

Термін запису на консультації – до 21 січня включно.

Кілька слів про Валерія Гусака.
Засновник, власник і ідеолог бізнес-системи «Домова служба», яка в даний час працює в Рівному, Донецьку, Львові, Луцьку, Тернополі. Досвід в бізнесі – 12 років. Напрямок роботи «Домової служби» – надання побутових послуг. В системі щомісяця виконується більше 3500 замовлень.

Його досвід показав, що будь-який діючий бізнес збудований за однією принциповою схемою. Більшість проблем в бізнесі приходять від нерозуміння цієї схеми чи від нерозуміння місця власника в цій схемі.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.