Вівторок, 21 Вересень 2021


53% офісних співробітників відчувають симпатію до свого боса. Більше за все цінують почуття гумору, професіоналізм і ставлення з повагою до підлеглих. Про це далі — в результатах опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

53% «білих комірців» відчувають симпатію до безпосереднього начальства. Для порівняння: півтора року тому таких було значно менше, а саме 40%. Складні часи, зростання кількості роботи, стресове інформаційне середовище багато в чому спонукали офісних працівників до того, щоб цінувати своїх керівників і тепло до них ставитися.

Серед тих, хто любить свого керівника, 57% цінують у ньому почуття гумору й позитивне мислення. Адже саме гумор та оптимізм допомагає багатьом легше сприймати труднощі та дивитися у майбутнє з надією, а не зі страхом. На другому місці — високий рівень професіоналізму, а на третьому — ставлення з повагою до підлеглих. Кожен другий любить боса за вміння розв’язати будь-яку складну ситуацію або просто за те, що має справу з хорошою людиною. А на останніх місцях у сімці якостей, за які люблять керівників, — відповідальне ставлення до роботи і готовність прийти на допомогу.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.