Субота, 24 Жовтень 2020


10% офісних працівників постійно не вдоволені своєю роботою. А ось кількість тих, хто повністю задоволений роботою, за минулий рік виросла, незважаючи на кризу. Такі данні опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Задоволеність співробітників своєю роботою залежить від того, чи відповідають їхні очікування реальним можливостям розвитку в компанії. Якщо на поточному робочому місці співробітник зміг реалізувати свої потреби, то рівень задоволеності буде високою. Проте криза примусила багато кого переглянути свої вимоги до роботи в бік зниження запитів. У ситуації, коли влаштуватися на роботу стало складніше, а шанси потрапити під чергову хвилю скорочень підвищуються, більшість схильні виявляти лояльність до свого роботодавця. Як показало опитування hh.ua, кількість тих, для кого характерна стабільна задоволеність, суттєво зросла і тепер складає 32%. Для порівняння: рік тому тільки кожен п’ятий із впевненістю міг сказати, що повністю задоволений своєю роботою.

А ось кількість ентузіастів, які хоча й досягнули початкової мети, проте прагнуть отримати від компанії більше благ, навпаки, зменшилась. Якщо наприкінці 2013 року їх було 40%, то тепер тільки кожен третій офісний працівник демонструє задоволеність, що зростає, тобто націлений на розвиток кар’єри. Решта вважають за ліпше вдовольнятися тим, що мають. Тобто — стабільністю.

В умовах економічного падіння й виживання бізнесу багато хто відтіснив мрії про розвиток кар’єри на задній план. За результатами опитування hh.ua, зменшилася кількість тих, хто вірить у перспективи кар’єрного зростання. Тільки кожен десятий не втрачає оптимізму й упевнений, що зможе реалізувати свій потенціал у майбутньому. Рік тому кількість «оптимістів» була дещо більша, й складала 17%. А ось 16% повністю розчарувалися у виборі місця роботи. Вони не досягнули жодної зі своїх цілей і вважають, що навряд чи зможуть колись це зробити. Ще 10% висловили «псевдозадоволеність», а насправді — повне невдоволення своєю роботою. Вони не змогли реалізувати свій потенціал, проте змирилися із ситуацію, яка склалася, і не мають наміру щось змінювати.

Для 17% «білих комірців» їхнє робоче місце асоціюється із нудьгою і відсутністю перспектив. Але тільки 5% опитаних готові перейти від слів до справи й звільнитися за першої ж можливості. Менше половини оцінюють свого роботодавця як нічим не примітну компанію — не кращу і не гіршу, ніж інші. Третина офісних співробітників люблять свою роботу, а компанію і колег вважають найкращими.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.