Субота, 24 Жовтень 2020


У зв’язку зі зростанням кількості резюме, рівень конкуренції серед пошукачів в січні виріс. За даними Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, на одне робоче місце зараз претендує шість кандидатів.

У зв’язку зі значним збільшенням кількості резюме в січні підвищився і hh.Індекс – відношення кількості резюме до кількості вакансій. Так, у грудні конкуренція складала 5 пошукачів на одну вакансію, а в січні — вже майже 6.

Найвища конкуренція спостерігалася в Києві та області, Дніпропетровську, Миколаєві й Запоріжжі. Найнижчий рівень конкуренції зафіксований у західних областях (Закарпатська, Львівська, Волинська, Чернівецька і Тернопільська).

Проф. сфери, де пошукачам найскладніше буде знайти роботу, також практично незмінні. У січні лідери за конкуренцією: топ-менеджери, молоді спеціалісти, юристи, фінансисти і працівники логістичної сфери. Відзначимо, що рівень конкуренції у цих проф. сферах значно підвищився. Так, у грудні конкуренція серед керівників складала 12 пошукачів на одну вакансію, а серед молодих спеціалістів — 8 пошукачів на одну пропозицію про роботу.

А ось у проф. сферах із найнижчою конкуренцією не змінюється ані рейтинг найбільш потрібних професіоналів, ані показники їх затребуваності.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.