Субота, 08 Серпень 2020


Четверо з п’яти офісних співробітників відчувають симпатію до своїх колег. Підґрунтям для теплих стосунків усе частіше стає робота над спільними проектами. А ось кожен третій вважає, що працює в неприємному колективі. Це і багато іншого з’ясував у результаті опитування Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна.

79% «білих комірців» в Україні люблять своїх колег. Незважаючи на кризу, тих, хто сумнівається у своїй приязні до співробітників, за рік стало менше. Наприклад, кожен четвертий у 2013 році зізнавався, що не відчуває симпатії до колег, а в 2014 цього погляду дотримувався тільки кожен п’ятий.

Потепління стосунків у колективі в складних соціально-політичних умовах цілком надається поясненню. За даними опитування hh.ua, у кожному четвертому офісі співробітники згуртувалися на тлі обговорення і переживання подій, сформували єдине, спільне ставлення до них. Події останнього року і активне обговорення соціальних потрясінь на роботі не стали приводом для конфліктів і недружніх стосунків між колегами.

Ще рік тому приязне ставлення до колег формувалося на основі особистих стосунків. А тепер багато хто зближується зі співробітниками у процесі вирішення робочих питань. Також збільшилась кількість лояльних до всіх або до більшості колег (з 20% до 26%).

З-поміж тих, хто не любить своїх колег, 38% взагалі не вважають, що співробітників потрібно любити. Кожен третій вважає, що йому просто не пощастило, — робочий колектив здається їм неприємним, таким, що навіть не заслуговує на теплі почуття. Цікаве спостереження: кожен десятий вважає, що колектив «перший почав», а у 14% компаній не заведено демонструвати почуття на роботі.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.