Субота, 28 Березень 2020


14 лютого у комп’ютерників подвійний привід для святкування — окрім Дня святого Валентина, вони відзначають своє неофіційне професійне свято. Спеціалістів у сфері інформаційних технологій сьогодні справедливо вважають найбільш затребуваними і високооплачуваними. Яких співробітників шукають зараз роботодавці та якими навичками слід володіти, щоб отримати роботу в IT-галузі, — про це в ТОП-5 вакансій від Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Сьогодні IT-індустрія більш стабільна, якщо порівнювати з іншими галузями. Найбільш впевнено себе почувають ті компанії, які працюють з іноземними замовниками. Однак не зважаючи на стабільно високу конкуренцію пошукачів за робочі місця в інших галузях, в сфері інформаційних технологій постійно фіксується брак висококваліфікованих кадрів.

Зараз на кадровому порталі HeadHunter Україна розміщені понад 500 вакансій для спеціалістів-комп'ютерників. Найчастіше українські компанії шукають спеціалістів із досвідом від 5 років і високим рівнем знання англійської мови. Проте спеціаліст будь-якого рівня навичок і досвіду має всі шанси знайти бажану роботу. Міжнародний кадровий портал hh.ua підготував перелік найцікавіших вакансій для комп'ютерників.

IT-спеціаліста зі знанням апаратної і програмної частини серверного і мережевого обладнання запрошує до своєї команди компанія ITSG. Основні вимоги: практичний досвід у цьому напрямку від 5 років, навички адміністрування серверів на базі операційних систем MS Windows Server 2003/2008/2012, а також Unix, адміністрування термінальних серверів і побудова VPN-мереж на програмних і апаратних рівнях. Окрім зарплати від 7 000 до 12 000 грн, компанія пропонує можливість постійного навчання і професійного розвитку, а також прогресивне підвищення матеріальної винагороди і кар’єрне зростання після успішних результатів.

Аутсорсинговій компанії INTRO PRO, що займається розробкою програмного забезпечення і швидко розвивається, потрібен System Engineer – Test Environment Management. Перевагу матимуть кандидати з досвідом роботи з J2EE-додатками, web-додатками, SOA/web-сервісами і мобільними платформами, а також впевненими навичками адміністрування Linux і практичним досвідом роботи із серверами додатків (наприклад, Oracle WebLogic, WebSphere, JBoss, Tomcat). Великим плюсом для кандидата на заміщення вакантної посади буде досвід роботи у провідних технічних командах, а також навички програмування. Компанія пропонує конкурентну заробітну платню і кар’єрне зростання, а також освіту в IntroPro Академії, ділові поїздки до США та ЄС. Спеціальним бонусом будуть безкоштовні уроки англійської мови, медичне страхування і абонемент до тренажерної зали.

Для спеціалістів із високою самоорганізованістю, умінням працювати в динамічному темпі, але водночас керувати своїм часом, із бажанням працювати віддалено і бути частиною команди однодумців із різних країн, відкрита вакансія PHP Programmer у компанії Web Scribble Solutions, Inc. Кандидати на цю посаду повинні бути професіоналами PHP-програмування, володіти знаннями в MySQL і Linux, мати досвід роботи з (X) HTML, Javascript / jQuery / Ajax, Git, а також володіти на достатньо високому рівні письмовою і усною англійською мовою. У відповідь компанія готова запропонувати роботу мрії, можливість для реалізації творчих здібностей, а також заробітну платню від 1 000 до 1 500 USD.

Для здійснення ІТ-підтримки співробітників і офісів компанії, розробки і запровадження ІТ-процедур, а також поліпшення існуючих комп'ютерних систем до міжнародної мережі магазинів потрібен IT support specialist. Основні вимоги до пошукачів — вища профільна освіта, як мінімум 2 роки на аналогічній позиції, досвід підтримки або надання послуг help desk, а також високі комунікативні навички. Пошукачам обіцяють конкурентний рівень заробітної платні, програму навчання і перспективи зростання.

Спеціалістам із високими запитами до бажаної заробітної платні, але й із потужним рівнем знань програмування на Magento, підійде вакансія PHP (Magento) Developer / Програміст у київському офісі канадсько-американської компанії. Роботодавець зацікавлений у привабленні спеціалістів високого рівня, тому готовий допомогти з переїздом до Києва. Претенденти на вакансію повинні на професійному рівні розуміти логіку того, як працює кеш та індекси/атрибути Magento, а також розбиратися у принципах OOP/MVC, мати досвід web-розробки від двох років і високий рівень знань MySQL/Percona. Компанія гарантує заробітну платню, прив'язану до курсу долара, у розмірі 2 500 USD (Mid-level) — 4 000 USD (Senior-level). Крім цього, співробітник буде мати гнучкий графік і працюватиме над цікавими проектами з відомими американськими компаніями. Також передбачені оплачувані курси підвищення кваліфікації, хороший соціальний пакет, безкоштовні обіди і бонуси за проекти, запропоновані співробітником.

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.