Неділя, 25 Жовтень 2020


IT-галузь в Україні традиційно вважають однією з найперспективніших і найбільш високооплачуваних, а професіоналів цієї області — одними з найбільш затребуваних. Проте усталений стереотип, що ІТ-спеціалісти в нашій країні нарозхват і знайти роботу своєї мрії їм зовсім нескладно, інколи не відповідає дійсності. У чому полягають причини відмови роботодавців, і як уникнути помилок при пошуку роботи в ІТ-сфері —дає поради міжнародний кадровий портал HeadHunter Украина.

Грамотне і зрозуміле резюме

Ви — професіонал, який володіє значним досвідом, досягненнями і знаннями, легко оперує складними комп’ютерними термінами? Вітаємо! У вас є всі шанси знайти чудову роботу. Проте все перелічене не означає, що приділяти увагу своєму резюме зовсім необов’язково. Якраз навпаки! Потенційний роботодавець знайде вас і вирішить запросити на співбесіду лише в тому випадку, якщо у своєму резюме ви зможете переконливо описати свої досягнення. Не варто нехтувати традиційними розділами резюме — максимально конкретно зазначте посаду, на яку ви претендуєте, детально пропишіть основну і додаткову освіту. У розділі «Досвід» намагайтеся не обмежуватися комп’ютерними поняттями, зовсім не зрозумілими «простому смертному». Пам’ятайте, вони не дають роботодавцю інформації про рівень ваших навичок і практичний досвід. Значно краще доповнити їх описом конкретних досягнень на попередньому місці роботи.

Джерела пошуку роботи

Не обмежуйтеся при пошуку роботи традиційними для спеціалістів ІТ-сфери джерелами отримання інформації про відкриті вакансії. Особисті контакти, професійні соціальні майданчики і форуми допоможуть не лише налагодити корисні контакти, дізнатися актуальні тренди галузі, обмінятися досвідом і отримати знання, котрих бракує, але й почути про те, що десь шукають спеціаліста з кваліфікацією, схожою на вашу. Безумовно, ці джерела — «must have» переліку ресурсів для пошуку роботи в IT-сфері. Проте, як показує практика, найбільш ефективний спосіб пошуку роботи — спеціальні інтернет-ресурси з рекрутменту. До речі, на спеціалізованому ресурсі з пошуку роботи hh.ua тільки в розділі програмування і розробки постійно доступні понад тисячу актуальних вакансій українських компаній. Використання сайтів, присвячених пошуку роботи, зекономить ваш час завдяки доступу до багатьох відкритих вакансій і організації пересилання вашого резюме безпосередньо потенційному роботодавцю.

Співбесіда

Вас запросили на співбесіду? Чудово, бракує дрібниці — переконати роботодавця в своїй компетентності й справити гарне враження. Не будемо озвучувати всі правила проходження співбесіди, зупинимося тільки на найпоширеніших помилках претендентів на посаду IT-спеціаліста.

Спілкуйтеся однією мовою з тим, хто буде проводити співбесіду. Якщо рішення щодо вашої кандидатури ухвалюватиме технічний спеціаліст, у цьому випадку будуть доцільні професійні терміни. Проте якщо вашу співбесіду буде проводити керівник або HR-спеціаліст, використовуйте прості слова, зрозумілі спеціалістам, далеким від ІТ-галузі. Вживання багатьох комп’ютерних термінів призведе до того, що вас просто не зрозуміють і не переконаються у вашій компетентності.

У ІТ-сфері ніхто не відміняв відкритість у спілкуванні, охайність і приємний зовнішній вигляд. Якщо ви претендуєте на роботу в компанії, не забувайте про те, що ви будете працювати в колективі.

І нарешті, будьте впевнені в собі. Не бійтеся претендувати на посаду, яка передбачає більший функціонал і зону відповідальності, ніж були у вас раніше. Якщо лінощі та інертність — не ваш вибір, якщо ви здатні до самоосвіти, кажіть «Так!» новим можливостям і перспективам. Пам’ятайте: успіху досягають лише ті, хто не боїться життєвих викликів.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.