П'ятниця, 22 Січень 2021


92% роботодавців принаймні раз зіштовхувалися з відмовою пошукача прийти на співбесіду. Третина пошукачів не вважають за потрібне пояснювати причину своєю відмови. Про це та інше — у результатах опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

9 із 10 рекрутерів доводилося зіштовхуватися з відмовою пошукачів пройти співбесіду. У 62% випадків пошукачі самі надсилали резюме, але після запрошення відмовлялися від зустрічі. 30% відмовляють відмовою компаніям, до яких вони не виявляли цікавості. І лише у 8% випадків пошукачі в кожній співбесіді бачать можливість знайти роботу.

Найчастіше пошукачі пояснюють свою відмову тим, що вже знайшли роботу. Таких 29% опитаних. Ще 17% роблять вибір на користь компанії, яка дає шанс влаштуватися на цікавішу посаду. Кожному десятому не підходить час, призначений рекрутером. А третина відібраних кандидатів узагалі не завдають собі клопоту щось пояснювати.

Тільки 16% роботодавці майже ніколи не зіштовхувалися з проханнями пошукачів перенести дату і час співбесіди. 35% рекрутерів відзначили, що кожен десятий претендент на посаду просить призначити інший час. 30% чують такі прохання рідше ніж у одному із десяти випадків. А для 15% рекрутерів кожен п’ятий дзвінок пошукачу закінчується пошуком компромісу щодо дати й часу інтерв’ю.

Проте варто відзначити, що зростання конкуренції на ринку праці та, як наслідок, збільшення термінів пошуку роботи призвели до того, що потенційні працівники менше перебирають пропозиціями. Кожен четвертий рекрутер відзначає зниження кількості відмов пройти співбесіду. Пошукачі також почали більше виявляти активність: на hh.ua кількість відгуків на одну вакансію за рік збільшилася вдвічі.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.