Вівторок, 07 Грудень 2021


В умовах стрімкого підвищення цін і тарифів на соціально значущі товари та послуги, падіння купівельної спроможності населення на 20%, інфляції в 26,7%, норма про виплату субсидій протягом року призведе до знецінення суми наданої субсидії приблизно на чверть, що, в свою чергу, зробить неефективним механізм субсидування пенсіонерів.

Зменшення нормативів споживання реальних обсягів світла та газу, не дозволить пенсіонерам отримати субсидії в такому розмірі, що покривають повною мірою їх витрати на ЖКГ. Таке зниження соціальних нормативів великою мірою нівелює ефективність спрощеного механізму субсидування, тому нова ініціатива уряду щодо комунальних субсидій може стати провальною. Cпрощений механізм субсидування лише породить новий виток корупції в органах соціального захисту.

Нагадаємо, згідно з даними Держстату, минулого року субсидіями скористалися 1,6 млн осіб. А кількість тих, хто потребує держдопомоги, становить близько 3,5 млн. При цьому, середній розмір субсидії в опалювальний період становив 335,3 грн, а в міжсезоння - 73,8 грн.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.