Субота, 28 Березень 2020


Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні розпочинає реалізацію проекту «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств (МСП)» та запрошує членські бізнес-об’єднання МСП висловити свою зацікавленість в отриманні технічної допомоги в рамках Проекту, повідомляє ua.undp.org.

Проект «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» впроваджується у 2015-2018 рр. програмою розвиту ООН у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за фінансової підтримки Уряду Швейцарської Конфедерації з метою  сприяння розвитку сектора МСП шляхом розбудови спроможності членських бізнес-об’єднань (БО) в Україні, що в свою чергу сприятиме активнішому, відповідальнішому, професійнішому та орієнтованому на вироблення політики діалогові між державним і приватним секторами.

Технічна допомога обраним організаціями передбачатиме такі елементи:

  • Глибинне оцінювання організаційної спроможності БО
  • Серію тренінгів
  • Індивідуальний коучинг для обраних організацій за трьома напрямами: організаційний розвиток, покращення надання послуг членам організації, адвокаційна діяльність та аналіз політики.
  • Фінансова підтримка у формі грантів. Організації зможуть отримати грантову допомогу на основі підготовлених ними проектних пропозицій.

Отримувачами допомоги в рамках проекту можуть бути членські бізнес об’єднання малих і середніх підприємств, зокрема, бізнес-асоціації, торгово-промислові палати, бізнес-спілки, бізнес-клуби та інші громадські об’єднань малого і середнього бізнесу.

Для висловлення зацікавленості щодо участі у програмі організація-заявник має надати заповнені Мотиваційний лист (Додаток 1) та Анкету (Додаток 2). 

Документи можна надіслати одним із наступних способів:

1) На електронну пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  із зазначенням теми повідомлення «Висловлення зацікавленості щодо участі у програмі з розвитку спроможності БО».Обсяг електронного повідомлення не повинен перевищувати 5 МБ.

2) Заповнити Анкету в електронному вигляді та прикріпити Мотиваційний лист за посиланням: https://smebmo.wufoo.com/forms/bmos-ukraine/

Кінцевий термін подання заявок до 27 вересня 2015 року включно.

Свої запитання, пов’язані з програмою чи заповненням анкети, надсилайте, будь ласка, на  електронну пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.