Понеділок, 30 Листопад 2020


Сполучені Штати Америки, Китайська Народна Республіка та Канада розглядають Україну, як потенційний майданчик для розташування своїх виробничих потужностей з подальшим експортом виробленої продукції в Європейський Союз та на інші експортні ринки. Про це повідомила заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська.

«Наші угоди про вільну торгівлю – це надбання України для залучення інвестицій та розташування на території країни виробництв для переробки товару та його постачання на інші ринки. Адже, завдяки значному пулу таких угод, ми вже можемо постачати товари, вироблені в Україні з переробкою, за преференційними ставками», - пояснила вона.

Зокрема, серед найбільших угод про зону вільної торгівлі, які надають такі умови, Наталія Микольська назвала угоди: з Європейським Союзом, EFTA (Ісландія, Швейцарія, Норвегія), ЗВТ СНД, з Грузією, з Чорногорією та Македонією, а також, угода з Канадою, яка запрацює вже найближчим часом.

Водночас, Торговий представник України додала, що Україна веде перемовини щодо встановлення зони вільної торгівлі із потенційними партнерами: Ізраїлем, Туреччиною та Сербією.

 

За даними Мінекономрозвитку України

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.