Понеділок, 06 Грудень 2021


«МВС розпочало вже другу програму по запровадженню роботи поліцейських не тільки у великих містах, але й в маленьких містечках і селах. Це програма «українського шерифа». На місце дільничної міліції прийдуть нові поліцейські - не тільки в новій формі, на нових автомобілях, але в першу чергу з новим тренуванням, з новою філософією, новою політикою відношення до кожного громадянина», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у середу, 23 вересня, на виїзному засіданні Уряду в Полтаві.

«Ці так звані українські шерифи повинні знати кожну родину, кожну хату, кожну сім'ю на своїх дільницях в маленьких містечках, в селах, в районних центрах», - підкреслив він.

Поява нових українських поліцейських на вулицях маленьких міст і сіл, за словами Глави Уряду, дасть змогу допомогти  громадянам і «безпосередньо вирішувати проблеми в кожному містечку, місті і селі».

Для цієї програми Уряд додатково передбачив у бюджеті 140 мільйонів гривень: «Зараз Міністр внутрішніх справ активно працює з нашими західними партнерами - нам допомагають Сполучені Штати Америки, Канада і країни-члени Європейського Союзу, щодо отримання фінансування для Національної поліції як на поточний, так і на наступний рік».

Арсеній Яценюк також зазначив, що зараз розглядаються кандидатури на  посаду очільника Національної поліції, який має бути «людиною  з досвідом, реальною волею щодо формування нової поліції не за назвою, а за змістом».

Він наголосив на необхідності реформування системи правоохоронних органів в цілому: «Скорочуючи кількість працівників органів внутрішніх справ, ми підвищуємо якість працівників. Цільовий показник до кінця поточного року – 152 тисячі правоохоронців в системі нової української Національної поліції».

Урядовий портал

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.