Понеділок, 06 Грудень 2021


 

Президент України розглянув електронну петицію щодо скасування розмитнення і акцизного податку на імпорт авто, що зібрала 38 тисяч 326 підписів,  пише ogo.ua.

"Згідно з чинним законодавством, під час розмитнення легкового автомобіля до бюджету сплачуються ввізне мито, акцизний податок, податок на додану вартість, додатковий імпортний збір, а також спеціальне мито у разі ввезення на митну територію України нового транспортного засобу. Із врахуванням поточної ситуації окремі заходи щодо зниження податкового навантаження на імпорт легкових автомобілів вже реалізовано або планується реалізувати", йдеться у відповіді Президента.

Так, як пояснив Порошенко, за рішенням Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі від 10 вересня 2015 року з 30 вересня поточного року скасовано спеціальне мито. Крім того, уряд планує припинення з 1 січня 2016 року справляння додаткового імпортного збору.

Глава держави зауважив: Прем'єр-міністру Арсенію Яценюку уже запропоновано забезпечити комплексне та грунтовне опрацювання центральними органами виконавчої влади зазначеної проблеми і за підсумками цієї роботи ухвалити необхідні рішення.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.