Понеділок, 06 Грудень 2021


З початку поточного року власниками електронних ключів від ДФС України стали 836 платників податків Рівного. З них 251 - юридична особа та 585 - фізичних осіб.

За словами заступника начальника ДПІ у м. Рівному Ірини Груздєвої останнім часом активними користувачами сервісу з подання електронної звітності стають саме фізичні особи, як суб’єкти господарювання, так і громадяни, які оцінили його переваги. «Досить зручним є й те, що за посередництвом цифрових ключів від ДФС можна також звітуватися і до органів державної статистики та Пенсійного фонду України», - зазначила посадовець.

Нагадаємо, отримати посиленні сертифікати електронного цифрового підпису можна у відділі реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Рівненській області Управління (Центру) сертифікації ключів ІДД ДФС України, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул.Відінська, 8, каб. 203, тел. 692-627.

Послуга видачі посилених сертифікатів електронного цифрового підпису в органах ДФС – безкоштовна.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.