Середа, 27 Жовтень 2021


За десять місяців 2015 року Центром обслуговування платників ДПІ у м. Рівному видано 5235 реєстраційних номерів облікової картки платника податків, або ж внесено дані з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків до паспортів громадян. 

Відтак, ця послуга займає чільне місце серед найбільш затребуваних послуг, за якими звертаються громадяни чи представники бізнесу до податкової інспекції. 

Реєстрація книг обліку розрахункових операцій – друга послуга у переліку адмінпослуг, що користуються найбільшою популярністю серед платників податків Рівного. Протягом січня-жовтня 2015 року фахівці податкової зареєстрували 2962 книги обліку розрахункових операцій. 
Аналітика свідчить, що у ЦОП платники податків також досить часто звертаються за довідками про подану декларацію про майновий стан і доходи, за витягом з реєстру платників єдиного податку та довідкою про відсутність заборгованості з платежів до бюджету. 

Загалом протягом десяти місяців 2015 року через Центр обслуговування платників податківці міста надали 17989 адміністративних послуг. 

Звертаємо увагу, що з повним переліком адміністративних послуг можна ознайомитися на субсайті  ГУ ДФС у Рівненській області у розділі «Адміністративні послуги».

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.