Неділя, 20 Вересень 2020


Майже сотню контрольних заходів провели з початку року спеціалісти Державної фінансової інспекції в Рівненській області, в результаті яких порушення фінансово-господарської дисципліни зафіксовано на 70 підприємствах, установах і організаціях області. Загальна сума виявлених втрат ресурсів становить  39,2 млн гривень.

Як зауважив у своєму виступі на засіданні підсумкової колегії начальник Держфінінспекції в Рівненській області Анатолій Карп’юк, що одним із пріоритетних напрямів діяльності Держфінінспекції в Рівненській області є упередження та запобігання допущенню фінансових порушень.

Так, протягом 9 місяців 2015 року за результатами проведеного моніторингу ризикових державних закупівель відмінено 10 процедур закупівель очікуваною вартістю майже 20 млн грн. Завдяки вжитим відповідним заходам забезпечено відшкодування і поновлення незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на 5,7 млн грн, до бюджетів, бюджетних установ та підприємств додатково надійшло 3,6 млн гривень.

За результатами проведених контрольних заходів до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 45 заходів впливу. 138 посадових осіб притягнуто до адміністративної та 22 до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, з них 6 посадових осіб звільнено із займаних посад. Правоохоронними органами розпочато 8 досудових розслідувань.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.