Вівторок, 28 Вересень 2021


Більше сотні мешканців Рівненщини звернулися до податківців за отриманням публічної інформації.

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, Головним управлінням ДФС у Рівненській області та його територіальними органами забезпечено розгляд 138 документів з проханням надати публічну інформацію, які надійшли поштою, електронною поштою, факсом, телефоном. 

З них:

- запити на отримання публічної інформації – 103 (або 74,6 %), за результатами розгляду на них надано відповіді згідно вимог чинного законодавства України;

- документи, які на думку запитувачів є запитами на отримання публічної інформації, а за результатами попереднього опрацювання за змістом є проханням надати консультацію з питань практичного використання окремих норм податкового законодавства та законодавства України з питань державної митної справи, відповідно до Податкового кодексу України, Митного кодексу України або зверненням громадян відповідно до Закону України „Про звернення громадян ” – 35 (або 25,4 %). 

За категоріями запитувачів запити надійшли від:

- фізичних осіб – 48 (або 46,6%);
- юридичних осіб – 49 (або 47,6 %);
- представників засобів масової інформації – 1 (1 %);
- інших органів виконавчої влади, як до розпорядника інформації – 5 (4,9 %).

Запитувачі, зокрема зверталися з проханням надати інформацію щодо:

- реєстраційних даних платників податків;
- діяльності  суб’єктів господарювання;
- відомостей про третіх осіб.

За результатами розгляду задоволено 76 запитів на інформацію (73,8 % від загальної кількості), відмовлено в задоволенні  - 10 (або 9,7 % від загальної кількості).

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.