Субота, 11 Липня 2020


Так, до держбюджету водії-порушники заплатять більш як 900 тисяч гривень. Наразі таких коштів надійшло понад 750 тисяч гривень. Водночас нарахована плата за руйнування доріг поповнить обласну казну на суму 16806 євро. На сьогодні  частина із цих коштів вже надійшла до місцевого бюджету.

«Рівненські дороги руйнуються недобросовісними перевізниками, котрі порушують існуючі вагові норми. Ремонтувати машини після їзди такими шляхами вимушені абсолютно всі.

Контролювати таких порушників дозволяють мобільні вагові комплекси для контролю над рухом великовагових транспортних засобів. Вони відновили свою роботу з 1 липня, бо до цього часу діяв мораторій на проведення рейдових перевірок», - розповів заступник управління Укртрансінспекції у Рівненській області Микола Коваленко.

Загалом з початку року фахівці перевірили 970 транспортних засобів. Із цього числа 67 водіїв перевищили габаритно-вагові параметри. Відтак на них склали акти правопорушення та зобов’язали сплатити штрафи.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.