П'ятниця, 05 Червень 2020


Рівненський апеляційний господарський суд підтвердив рішення Господарського суду Рівненської області від 7 жовтня про припинення процедури банкрутства державного підприємства "Укрбурштин".

Про це повідомив у своєму Twitter міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус.

"Держава впевнено підтвердила свої права на ДП "Укрбурштин" у Рівненській апеляції. Ми перемогли! Лиходії не пройшли!", - написав він.

На офіційному сайті Рівненського апеляційного господарського суду зазначено, що зазначене питання розглядалося в четвер за апеляційною скаргою арбітражного керуючого Олени Левкович за участю прокуратури Рівненської області.

Як повідомлялося, Господарський суд Рівненської області 7 жовтня припинив процедуру банкрутства ДП "Укрбурштин" за позовом державної акціонерної компанії (ДАК) "Українські поліметали".

Поки тривала процедура банкрутства "Укрбурштин", представники материнської компанії "Українські поліметали" не мали будь-яких важелів контролю над ДП "Укрбурштин", оскільки підприємство контролювалося арбітражним керуючим та керуючим санацією.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі та нове керівництво "Українські поліметали" підозрюють штучне доведення підприємства до банкрутства з метою виведення активів і докладають зусиль для виведення його з цього стану.

Компанія "Українські поліметали" запропонувала кредиторам "Укрбурштин" підписати угоду про погашення заборгованості в розмірі 4 192 000 грн.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.