Понеділок, 18 Січень 2021


ДПІ у м. Рівному повідомляє про переваги подання звітності в електронному вигляді. Так, завдяки електронному звітуванню платникам не потрібно подавати звітність в паперовому вигляді, витрачаючи кошти на бланки та час на відвідування податкової інспекції. Крім того, програма сама прораховує окремі рядки та вказує на допущені помилки. Досить зручним є те, що подавати електронну звітність можна в будь-яку годину доби.

Станом на 24 листопада поточного року всі платники податку на додану вартість, які перебувають на обліку в податковій інспекції міста, звітують засобами телекомунікаційного зв'язку. А за жовтень цього року 10271 податкових звітів, або 62%, було подано платниками в електронному вигляді.

Нагадуємо, для подання звітності в електронному вигляді необхідно отримати посиленні сертифікати електронного цифрового підпису. Зробити це можна у відділі реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Рівненській області Управління (Центру) сертифікації ключів ІДД ДФС України за адресою: м. Рівне, вул. Відінська, 8, каб. 203, тел. 692-627.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.